HAKKIMIZDA

200 +

Eğitim / Atölye

20000 +

Katılımcı

200 +

Kurumsal Eğitimi

20 +

Şehir

Neway Danışmanlık, Kalite, İş Sağlığı Güvenliği, Çevre Yönetim ve Sürekli Gelişim alanlarındaki hizmetlerini sunarken uluslararası yöntemler uygular. Bu süreçte olarak ilk önceliğimiz firmalarımıza artı bir değer katmaktır.


Firmamızla çalışmayı tercih ettiğiniz takdirde, ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek ve sizin ile uyumlu çalışabilecek bir firma olduğumuzu göreceksiniz. 


Firmamız hakkındaki bilgilere internet sitemizden ulaşabilir, daha detaylı bilgi almak istereseniz ise firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Biz kimiz : Neway Danışmanlık Grup Kalite, İş Sağlığı Güvenliği, Çevre Yönetim ve Sürekli Gelişim alanlarında profesyonel kadrosu ile hizmet vermek için kurulmuştur. 


Firmamız bu doğrultuda Kalite, İş Sağlığı Güvenliği, Çevre Yönetim ve Sürekli Gelişim kültürünü oluşturmak adına Ulusal ve Uluslararası Yasal sorumlulukları dikkate alarak ve hatta bunlarında ötesine geçmeyi amaçlayarak hareket etmektedir.

Hizmetlerimizi sürdürürken firmamızı farklı kılan özelliklerin başında yasal gereklilikleri yerine getirmenin ötesinde firmanızda daha güvenli ve sistematik olarak çalışma olanağı sağlamaktır. Firmanızda faaliyetlerimizi sürdürürken rutin hizmetler yerine üretim prosesinizi anlayarak firmanıza özel hizmet vermek temel önceliğimizdir.


Ayrıca verdiğimiz hizmetler sonucu, çalışmalarınıza değer katarak sayısal sonuçlar almak temel hedeflerimizdendir.