BAZI MÜŞTERİLERİMİZDEN YORUMLAR

TANSU EMİR, UNILEVER

Unilever Tedarik Zinciri TII Organizasyonunda çalıştığım sürece Neway Danışmanlık ile aşağıdaki konularda bir çok başarılı proje yürüttük. TPM Yönetimi, Yalın 6 Sigma, Lojistik Mükemmellik, Enerji Yönetimi, Kalite Yönetimi.

İleriki çalışma hayatımda Neway Danışmanlık ile rahatlık ile çalışabileceğimi bildirmek isterim.

ELİF TUZLA, ECZACIBAŞI

Firmamızın kalite yönetim sisteminin revizyonu aşamasında firmamıza verdiğiniz hizmetler için sizlere teşekkür ederiz.

Sizler ile birlikte ISO 9001:2008 ISO 9001:2015 versiyonu geçişini başarı ile tamamladık.

HİLMİ GÜDEN, 3H YAPI

Beraber yürüttüğümüz ISO 9001, ISO 17020 ve ISO 17065 çalışmaları sırasında firmamıza kattığınız deneyim ve bilgi birikimleriniz dolayısı ile sizlere teşekkür eder en yakın zamanda tekrar çalışmayı dileriz

ÖZLEM BAYRAM, ALSTOM

Lean Six Sigma, Yalın 6 Sigma Konusunda verdiğiniz proje danışmanlık ve eğitim kaliteniz için sizlere teşekkür ederim. Gerek Vaka Analizinde gerek ise proje yönetimi konusunda yönlendirmeleriniz çok yeterliydi.

NAİL AYKAÇ, BEŞİKTAŞ GROUP

Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Yönetim Sistemlerinde ayrıca ISO 50001 konusunda verdiğiniz hizmet kalitesi için tarafınıza çok teşekkür ederiz.

ARZU BEYKUT, KOCAELİ ÜNİ.

Neway danışmanlığa Endüstri mühendisliği topluluğu olarak verdikleri Proje Yönetimi ve Vaka Analizi çalışmaları için teşekkürlerimizi bildiririz.

İSMAİL SÖMELİ, DURMAZLAR

Kuruluşumuzun en önemli değerleri olan Müşterilerimiz için yürüttüğümüz ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti çalışmalarında verdiğiniz hizmet kalitesi için tarafınıza çok teşekkür ederiz. Bu süreçte hem zaman planına uyum hemde uygulama deneyimleriniz firmanızın kalitesini ortaya koymaktaydı.

KATRE ULUSOY, ATLAS MYB

ISO 17024 Personel Akreditasyon Sistemi Eğitimi(Temel +İç Tetkik) için öncelikle memnuniyetimizi bildirir, teşekkür ederiz.

 

Firma olarak konuya hakimiyetiniz,içerikli sunumlar, özverili ve sıcak yaklaşımınız, eğitim salonu ve fiziksel şartlar, eğitmenin akıcı ve örneklemeli anlatımı, sorulara verilen cevaplar her açıdan çok yararlı ve memnuniyet verici idi.

 

Tüm ekibinize, tekrar çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.İyi Çalışmalar

EFE COŞKUNER, ELTEK

Neway ile şirketin faaliyetlerideki Yalın 6 Sigma süreç yönetimi konusunda aldığımız eğitim hizmeti konusunda çalışmalarda bulunduk. Neway Danışmanlığa çalışma fırsatı bulduğumuz süre içerisinde verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Görüşmek üzere.

ÇİĞDEM SARP, ÇSA

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir firma olmamıza rağmen Çalışma Bakanlığı onaylı MYK firması olma yolunda bize danışman olmanız açısından sizleri seçtiğimiz için son derece memnunuz. Gerek eğitim gerekse konu üzerindeki hakim danışmanlarınız ile sürecimiz çok hızlı bir şekilde ilerledi. 

BAYKAL YILMAZ, LENZE

Lenze olarak Enerji yönetimi ve ISO 50001 konusunda gerek eğitim gerekse uygulamalı örneklerden duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz.

MELEK OKURER, OPAŞ

Firma olarak Neway danışmanlıktan aldığımız ISO 17025 Laboratuvar akreditasyonu, Yalın 6 Sigma Üretim Danışmanlığı, ISO 9001 yönetim sistemi danışmanlığı konularındaki tecrübenizin ve kalitenizin yeterliliğini belirtmek isterim. Sizler ile çalışma sürecimizin uzun yıllar süreceğini umut ediyor ve çalışma hayatınızdaki başarılarınızın devamını dilerim.

ERKAN SERT, HUNTSMAN

Gerek ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim sisteminin kurulması gerekse OHSAS 18001-ISO 45001 ISO 9001:2008-2015 yönetim sistemleri geçiş süreçlerinde bana ve şirkete verdiğiniz katkılardan dolayı sizlere teşekkür ederim.

GÜLŞAH ÇİFTÇİ, SEALED AIR

Firmanızdan aldığım ISO 27001, ISO 9001, ISO 10002 Satış Teknikleri eğitimlerinden aldığımız memnuniyeti belirtmek isterim.

Eğitimler gayet interaktif, iletişimi yüksek uygulamalı ve tatmin ediciydi.

ALAİTTİN IŞIK, EMTA

ISO 9001 ve ISO 14001 Eğitiminiz sayesinde Risk ve Fırsat Analizini nasıl ve hangi bakış açısı ile hazırlamam gerektiğini ve özellikle 2015 ile yeni kavramları anlamam da ve uygulamam da çok faydanız oldu. 

SEMİH KAÇAR, YTONG

ISO 9001 geçiş sürecinde sizden aldığımız hizmetin klasik bir süreç olmadığını konuya yaklaşımınızın son derece yenilikçi ve interaktif olduğunu belirtmek isterim.

ZEKİ KAPLAN, ZLUX

Firmamızda daha önce olumsuzluk ile sonuçlanan TSE Ürün Belgelendirmesi çalışmalarında süreci tekrar ele alıp deneyimleriniz ile bu kalite belgesini almamıza yol göstermiş olduğunuz için sizlere teşekkür ederiz. İleriki projelerde tekrar görüşmek dileği ile.

CANAN ÖRS, TASEV

Neway Danışmanlığın ISO 17025 hizmeti ile ilgili görüşlerimiz oldukça olumlu olmak ile beraber konuya hakim genç ve dinamik bir eğitmen ile çalışmaktan mutlu olduk. Sunumlar ve bilgi aktarımı doyurucuydu. Herkese tavsiye ederiz.

HARUN TATLI, SCHNEIDER

ISO 9001 ve ISO 14001, 18001, ISO 26000  Süreçlerinde firmanızdan alınan eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin yeterliliğini belirtmek isterim. Çalıştığımız Neway personelinin dinamik, deneyimli ve konuya hakim olması gayet memnun ediciydi.

Mevcut ve ilerleyen süreçlerde çalışma dileğiyle.

SEMRA ŞENGÜL, ROTA ENERJİ

Eğitim adına hem Neway Danışmanlık firmasıyla tanıştığımız için hem de tecrübeli ve başarılı bir eğitmenden eğitim aldığımız için oldukça mutlu olduk. Diğer eğitim/danışmanlık konularında tekrar iletişimde olmak istiyoruz. Teşekkür ederiz.